Please update your Flash Player to view content.

Zagraj z Gwiazdą na Dniach Nysy

Published on 11 April 2015

Stowarzyszenie Ad Astra z siedzibą w Nysie ogłasza konkurs na support przed gwiazdami imprezy plenerowej Dni Nysy 2015 – De Mono oraz Agnieszką Chylińską.

Register to read more...
 

Organizujemy Dni Nysy 2015!

Published on 09 April 2015

Nasze Stowarzyszenie wygrało konkurs ogłoszony przez Urząd Miejski w Nysie na organizację Dni Nysy 2015! W tym roku zagrają dla Was m.in. De Mono i Agnieszka Chylińska. Impreza plenerowa odbędzie się w dniach 23-24 maja br. na Stadionie Miejskim w Nysie przy ul. Kraszewskiego.

Register to read more...
 

Centrum Wsparcia Seniorów

Published on 20 November 2014

Centrum Wsparcia Seniorów to nowy projekt Stowarzyszenia Ad Astra w Nysie. Centrum miałoby stanowić wsparcie dla seniorów w załatwianiu wielu życiowych spraw.

Register to read more...
 

I Nyska Senioriada

Published on 17 September 2014

Seniorzy z powiatu nyskiego od lat potwierdzają swoją wielką aktywność. Z myślą o nich i specjalnie dla nich w Nysie powstał przegląd twórczości amatorskiej.

Register to read more...
 

Wycieczka szkolna do Paryża – co warto zobaczyć?

Published on 17 September 2014

wycieczka do ParyżaParyż jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast europejskich. Nie bez powodu, gdyż znajdziemy tam mnóstwo ciekawych zabytków i atrakcji. Wycieczka szkolna do Paryża powinna zostać dobrze przemyślana pod względem programowym, tak aby nie błądzić bez celu i zwiedzić jak najwięcej interesujących miejsc, a jednocześnie nie zanudzić dzieci.

Register to read more...
 

II bieg uliczny szlakiem nyskich zabytków

Published on 09 September 2014

4000 metrów będą mieli do przebiegnięcia uczestnicy II Biegu Ulicznego Szlakiem Zabytków Nysy. Zawody rozpoczną się w dniu 21 września br. o 14.00 Start i meta na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego w Nysie. 

Register to read more...
 

Złota jesień dla seniorów?

Published on 20 January 2014

Czy nasi seniorzy mogą liczyć na tzw. złotą jesień? Nad zagadnieniami związanymi ze zjawiskiem starzenia się społeczeństwa oraz zjawiskiem wyludniania  pracują eksperci. A wszystko po to, by wykorzystać potencjał ludzi z przedziału 50+ i zapewnić im m.in. odpowiednią opiekę zdrowotną.

Register to read more...
 

Koncepcje na walkę z depopulacją

Published on 19 January 2014

Robert GwiazdowskiJak walczyć z depopulacją i czynnikami, które na nią wpływają? Czy Specjalna Stefa Demograficzna na Opolszczyźnie wypracuje rozwiązania dla całego kraju? 

Register to read more...
 

Szczęśliwego Nowego Roku

Published on 30 December 2013

W nadchodzącym Nowy Roku życzymy Wam spełnienia marzeń, wielu atrakcji kulturalnych w Nysie oraz aby Wasze serca wypełniła miłość i chęć noszenia dobroci innym.

 

Turystyka pogranicza

Published on 28 December 2013

O wykorzystaniu naszego potencjału turystycznego mówi się coraz więcej. Czym przyciąga okręg nysko-jesenicki i cała Opolszczyzna? Czy możemy się pochwalić, a co wymaga poprawy, aby przyciągnąć turystów nie tylko z Polski i krajów sąsiadujących?

Register to read more...
 

Atrakcje turystyczne pogranicza

Published on 16 December 2013

atrakcje pograniczaMnogość atrakcji turystycznych na pograniczu polsko-czeskim pozwala na zaplanowanie naprawdę świetnej zabawy dla całej rodziny. Gdzie warto się wybrać?

Register to read more...
 

Dyskutowano o wspólnej przyszłości

Published on 03 December 2013

Konferencja - razem w EuropieO walorach turystycznych pogranicza i pomysłach na współprace firm oraz przedsiębiorstw z Polski i Czech - dyskutowano podczas panelu dyskusyjnego przygotowanego przez nasze stowarzyszenie. 

Register to read more...
 

Ośrodki SPA

Published on 03 December 2013

ośrodki SPA na pograniczuWycieczka w góry, czy wypoczynek SPA? A może atrakcyjna oferta łączona w przystępnej cenie? Co mają do zaoferowania nam firmy na pograniczu polsko-czeskim?

Register to read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Next > End >>

Lubisz nas?

Dom Dwóch Kultur

dom dwóch kultur

visegrad_find

 

Polecamy

Regionalna Telewizja Opolskie

 

Visit opolskie

4 pory roku

Masz pomysł, jak ciekawie pokazać kulturę, pasje i ludzi pogranicza? Chciałbyś pomóc w realizacji materiałów video? Napisz do nas!

Szlachetna Paczka

 

 

 

 

 

| + -